Навчальний тиждень №1: повертаємось у класи
На початку кожного тижня інформуємо батьків, чиї діти навчаються за освітньою системою «Ліга крилатих», про найважливіші події в шкільному житті…
Повідомимо про початок чи завершення навчального проєкту, заздалегідь попередимо про контрольну роботу. Привернемо вашу увагу, коли на порозі свято, до якого необхідно підготуватися.
Обіцяємо писати лаконічно й по суті.
Зауважимо: подана нижче інформація стосується стандартного календарного плану для класів, які вивчають усі предмети освітньої програми «Ліга крилатих».
У 5 класі
Діти повторюватимуть вивчене в початкових класах, водночас опановуватимуть нові теми і звикатимуть до умов навчання в середній школі.
Вхідні селфі-аудити чекайте на уроках української та англійської мов, природознавства, суспільствознавства й інформатики.
На заняття з арт-технологій знадобляться матеріали й інструменти для виготовлення аплікації з кольорового паперу.
Стартують навчальні проєкти «Рекомендуємо!» (на уроці літератури) і «Пригоди краплинки» (на заняттях із природознавства). Нагадуємо, що навчальні проєкти не обмежуються одним предметом. Для виконання їх дитина задіює знання й уміння з усіх предметів, які вивчає.
Зверніть увагу! На заняттях з англійської мови даватимуть багато нових слів і ще більше — для повторення. Нагадуйте дитині, що вчити / повторювати їх необхідно щобудня.
У 6 класі
Шестикласники й шестикласниці повторюватимуть опановане в 5 класі й водночас розпочнуть вивчення нових тем.
Вхідні селфі-аудити заплановано на уроках математики, української і англійської мов, природознавства й суспільствознавства, а також інформатики.
На уроки арт-технологій підготуйте приладдя для малювання (потрібні будуть і фарби, і кольорові олівці).
На заняттях з англійської мови даватимуть багато нових слів і ще більше — для повторення. Нагадуйте дитині, що вчити / повторювати їх необхідно щобудня.
У 7 класі
Діти здебільшого повторюватимуть опановане в 5–6 класах.
Вхідні селфі-аудити відбудуться на уроках літератури, математики, інформатики, природничих наук (біології і географії).
Очікуйте на першу лабораторну роботу з фізики.
Стартує навчальний проєкт «Атлас подорожі / путівник».
Для уроків арт-технологій знадобляться інструменти й матеріали для малювання, білий і кольоровий папір, ножиці, клей.
На заняттях з англійської мови даватимуть багато нових слів і ще більше — для повторення. Нагадуйте дитині, що вчити / повторювати їх необхідно щобудня.
Порада тижня: наполягайте, щоб дитина брала до школи кофтину
Синоптики обіцяють нам теплий вересень із ласкавими ранками. Однак у наплічнику вашого сина (вашої доньки) обов’язково має бути шерстяна чи флісова кофтина.
Найкраще обрати на ґудзиках чи блискавці. Таку зручніше вдягати, не псуючи зачіски. Можна або накинути на плечі, або загорнутися в неї.
Кофтина знадобиться під час тривоги: в укриттях улітку прохолодно.
А ще дитині не завадить мати із собою таке:
пачку вологих серветок;
пляшечку води;
крихітний ліхтарик (на випадок аварійного вимкнення світла, щоб не розряджати телефон);
додатковий перекус (жменя горіхів, батончик зі злаків / сухофруктів без доданого цукру, яблуко тощо);
цікаву книжку (якщо в укритті не буде змоги проводити уроки, це відверне думки на щось позитивне) й/або головоломку (кубик Рубіка та ін.).
Нам би дуже хотілося, щоб вашій дитині довелося вдягати цю кофтину через несподіване похолодання надворі, а не в підвалі під звуки сирени. Ми всі мріємо, щоби потреба мати із собою повсякчас тривожний набір зникла якнайшвидше. А поки що… перевірте, чи акуратно син склав (донька склала) у наплічник толстовку, кардиган чи бомбер.
І насамкінець — кілька покликань на актуальні й цікаві публікації
04.09.2023